Strona Główna Biografia Line-up Muzyka Teksty Video Galeria Download Kontakt Szukaj Facebook
Menu główne
Strona Główna
Biografia
Line-up
Muzyka
Teksty
Video
Galeria
Download
Kontakt
Szukaj
Facebook
Użytkownicy Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 680
Najnowszy Użytkownik: lamberts
Piszą o nas
04.2017
Głos Dąbrowski - recenzja The B of Spades.

==========
04.2017
recenzja The B of Spades. EP 2017

==========
01.2014
Metal Mundus (recenzja Deszcz i Krew)

==========
01.2014
Atmospheric Magazine (recenzja Deszcz i Krew)

==========
03.12.2013
Metal Rulez (recenzja Deszcz i Krew)

==========
03.12.2013
Dąbrowiak.eu (recenzja Deszcz i Krew)

==========
01.12.2013
Dąbrowiak.eu (recenzja)

==========
Rok 2010:
EverMetal zine (wywiad)
Metal Mundus (recenzja)
Koncert w Raciborzu...

Koncert w Chrzanowie...

Kraków! Nadciągamy!
Galeria z koncertu: KLIK
Zapraszamy!
Najbliższe koncerty...


W naszym koncertowym grafiku pojawiło się kilka nowych miejsc i terminów. Ten rok rozpoczniemy od "meczów wyjazdowych". Zaczynamy już 27 stycznia w Radomsku, a dzień później w Częstochowie. 3 lutego spotykamy się w grodzie Kraka, a 17 w Chrzanowie.
Co bardziej czujni pewnie widzieli, że w międzyczasie - 11 lutego - mieliśmy zagrać w Rock Oucie. Jednak ktoś w dąbrowskim pubie czegoś nie dopatrzył i wyszło, jak wyszło. Choć żadnej w tym naszej winy - za zamieszanie przepraszamy zespoły SickNest i Philadelphia Project, z którymi mieliśmy tego wieczoru dzielić scenę w Dąbrowie Górniczej. Przede wszystkim przepraszamy fantastyczną dąbrowską publiczność, za którą już mocno zdążyliśmy zatęsknić. Obiecujemy jednak, że koncert Basement w RockOut, to tylko kwestia czasu i ustalenia z szefem klubu, pewnego tym razem, terminu. Zatem bądźcie czujni i wpadajcie na nasze koncerty. Nie zawiedziemy! Do zobaczenia.


2017 na start!


Jak przystało na początek Nowego Roku - mamy dla Was małe podsumowanie tego, który już za nami. A działo się na prawdę sporo. Warto jednak wspomnieć te najważniejsze fakty z 2016 roku. Po dojściu nowego basisty - Rafała - w czerwcu 2015 - caluśki zeszły rok wytrzymaliśmy ze sobą w nowym, pełnym, czteroosobowym składzie. Spokojnie można stwierdzić, że Banan, identycznie jak wcześniej Łukasz, zasymilował się z ekipą Basement w 100%. Już z czynnym udziałem Banana powstało 5 nowych kompozycji, które wraz z kilkoma innymi mamy nadzieję nagrać i zaprezentować Wam w tym roku.
Sesja nagraniowa, która odbyła się na początku 2016 roku i plany zaprezentowania Wam czteroutworowej EPki spaliły na panewce. Stało się to z przyczyn całkowicie od nas niezależnych. I tym jedynie usprawiedliwiamy fakt, że po raz pierwszy nie dotrzymaliśmy danego wcześniej słowa, za co niniejszym gorąco przepraszamy i obiecujemy poprawę. O ile tylko okoliczności w 2017 roku będą sprzyjać nam bardziej. Chociaż... wciąż jest szansa, że jakiś fragment tej sesji nagraniowej ujrzy światło dzienne. Może nawet w postaci wideoklipu? Czas pokaże... ;)
W 2016 roku zagraliśmy najwięcej koncertów w historii Basement wyrównując rekord z roku 2009. I były to koncerty niezapomniane. Mamy nadzieję, że nie tylko dla nas, ale dla Was również.
W Nowym Roku mamy nadzieję zagrać ich jeszcze więcej, bo to, w jaki sposób przyjmujecie nas podczas występów na żywo przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. I za to serdecznie Wam dziękujemy! Wasze wsparcie, to najważniejsze paliwo napędzające mechanizm z napisem "Basement Engine".

Wciąż pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje koncertowe. Jeśli coś organizujecie i chcecie poskakać przy muzyce Basement - zapraszamy do kontaktu z nami.

Kończąc, raz jeszcze życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Rocku i niech wszystkim spełniają się marzenia! Do zobaczenia na koncertach! \m/

Szczęśliwego Nowego Roku 2017
Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy w sylwestrową noc!!!Koncert w RockOut Dąbrowa Górnicza
To już jutro! Zapraszamy!Strona 4 z 31 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Najbliższe koncerty
================
24.03.2018 Dąbrowa Górnicza
Rock Out
================
20.04.2018 Dąbrowa Górnicza
Rock Out
================
19.05.2018 Dąbrowa Górnicza
Rock Out
================
24.11.2018 Zabrze
Kopalni Guido
================
Płyta Deszcz i Krew
W temacie maila napisz tylko Deszcz i krew.
W mailu zwrotnym otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.
Partnerzy