To były piękne dni...
Dodane przez Admin dnia Listopad 06 2017 13:54:42


Miniony weekend to były dla nas absolutnie nieprawdopodobne 3 dni! Wydarzenia z Tychów, Rzeszowa i Gomunic przerosły nasze najśmielsze wyobrażenia z którymi żyliśmy od chwili, kiedy dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli zaszczyt supportować Illusion podczas ich trasy koncertowej. 7 długich miesięcy trwaliśmy w ekscytacji, niepewności, niemałym podenerwowaniu, i nie ukrywajmy - lekko trzęsąc gaciami i zadając sobie pytanie - „czy podołamy wyzwaniu?” I choć nie nam oceniać nasze trzy weekendowe sztuki, to słowa jakie usłyszeliśmy od Was - ludzi, którzy przybyliście na nasz wspólny z Illusion koncert - a odnoszące się do występów Basement sprawiały, że rosły i radowały się nasze serca. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie i za to że byliście z nami w klubach Underground, Life House i Bogart. W najśmielszych marzeniach nie spodziewalibyśmy się, że będziecie chcieli naszych bisów, oczekując przecież na fantastyczne Illusion. Wasze gorące przyjęcie sprawiało, że schodziliśmy ze sceny na miękkich nogach, wzruszeni i z poczuciem dobrze wykonanej roboty. Z całego serca Wam dziękujemy!
Dziękujemy po stokroć zespołowi Illusion. Szybko okazało się, że Panowie Lipa, Jerry, Paweł i Jarek, to nieprawdopodobna ekipa i w swej niezwykłości - zwyczajni, bardzo przyjaźni i przesympatyczni faceci. Dziękujemy że dokonaliście najlepszego z możliwych wyborów typując Basement jako swój support ;) W razie potrzeby - polecamy się na przyszłość! ;) Dziękujemy za pomoc i wielkie wsparcie na wskroś profesjonalnej, a przy tym przemiłej ekipie technicznej Illusion (Maniek - jesteś naszym idolem!).
I wreszcie czas na podziękowania dla realizatorów i obsługi sceny, którzy - we wszystkich trzech klubach, jakie odwiedziliśmy w ostatni weekend - z niezwykłą sprawnością i skutecznością „kręcili gałami” ze stoickim spokojem tolerując nasze marudzenie podczas soundchecków. Mieliśmy szczęście trafić na prawdziwych zawodowców. Składamy pokłony i serdecznie dziękujemy!
Jesteśmy ogromnie wdzięczni Wam wszystkim za te niepowtarzalne i fantastyczne chwile. To był dla nas ogromny zaszczyt i mega przyjemność. Będziemy szczęśliwi, jeśli kiedykolwiek jeszcze raz skrzyżują się nasze drogi. Nie zmieniajcie się! Nigdy.